top of page

Reklam Planlarımız Sayesinde İnternette Daha Fazla Bulunun

Google ADS Dijital Reklamcılık Nedir ?

Google ADS aslında kullanıcılarına sunduğu bir reklam alanıdır. Doğru anahtar kelimelerin kullanımı gibi daha bir çok sunduğu hizmetlerle sizin sitenizi aramalarda ön plana çıkartmak gibi bir sürü faydası vardır.

Google Analytics  Nedir ? 

Google size sunduğu bir güzel bir özellik ise Google Analytics'dir yanı bu şu demektir ki sitenizin performansını inceleyebilir ve takip edebilirsiniz böylece tüm sitenize daha etkili kontrol edebilirsiniz.

Google Tag Manager Nedir ?

Bu aslında şöyle anlatmak gerekirse her türlü web site olursa olsun onların veri takibini buradan yapabilirsiniz yani bilgi ekleye bilir yada onları takip edebilirsiniz ve bu günümüzde aktif ve çok kullanılan kısmı olabilir.

Full Customer Experience Service

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It’s easy. Just click “Edit Text” or double click me to add your own content and make changes to the font. I’m a great place for you to tell a story and let your users know a little more about you.

Google Search Console Nedir ? 

Bu özellik şöyle ki web sitenizi takip edebilirsiniz ve işlem yapabilirsiniz. Kullanımı basit ve çok etkilidir kısacası her şeye müdahale edebilirsiniz ve sürekli kendinizde optimize edebilirsiniz.

Google My Business Nedir ?

Bu yukardaki anlattığımız her şeyin başı yani yukardaki anlattıklarımızı buradan tek bir yerden kontrolünü sağlayabilirsiniz ve bu konuda en çok kullanılan kısım budur çünkü daha pratik ve kullanımı daha basittir.

bottom of page